Jump to content

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
2 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
3 SURF EASY 193.33.176.43:27015
4 SURF HARD 193.33.176.66:27035
5 5VS5 54.38.49.149:27015
6 RETAKE 54.38.205.228:27015
7 ONLY DD2 54.38.49.144:27015
8 PAINTBALL 54.37.133.170:27015
9 FFA 193.33.177.109:27015
10 ZM 91.224.117.11:27125
11 TEAMSPEAK 3 ts3.ganjaskill.eu

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/16/20 in all areas

 1. 10 points
  Charlie W.

  Niebieski na zielonego?

  Zacznijmy od małego cytowania: Przypominam że @dbk którego teksty bywają tutaj również sławne był Juniorem o ile się nie mylę więc to raczej nic do rzeczy nie ma - dobre gadane i nie dawanie sobie wejść na łeb to generalnie dobra cecha, lekkie chamstwo to również pozytyw - łatwo zagasić kogoś kiedy trzeba, litości. Jakiej władzy? Moderator to parobek który zapierdala bo się innym nie chce. LUDZIE KURWA, zastanówcie się, ktoś zaufany - bo sorki, właściciel sieci dobrze zna klienta - chce pomóc i włożyć ręce do roboty. Ale nie, lepiej krytykować i tworzyć wyimaginowane problemy które realnie NIE WPŁYWAJĄ na to co ktoś ma robić, tylko po to aby "zablokować" możliwość rozwoju - no ja pierdolę: Wyjmij proszę kij z dupy. Pobawić się i pośmiać z czegoś to fajna sprawa, wiesz... tak aby życie nudne nie było. No chyba że chcesz zgnić z nudów to okay, twój wybór. Zasady są proste, pośmiać się i tyle - skąd mamy czerpać radochę jak nie z różnych odpałów? Wracając jednak, gość ma własny mózg i o ile dobrze wiem, często posiada go więcej niż wiele osób tutaj - nie będę wskazywać palcem, mogę jedynie powiedzieć że jego nick zaczyna się na G a kończy na olab. <bez obrazy króliczku > Koniec tego cytowania bo ile można. Klient konkretny, zna się na wielu aspektach mniej lub bardziej przydatnych w tej funkcji - choć pamiętając jak @SzanFi modyfikował pewne rzeczy na forum, wydaje mi się że akurat ta wiedza mu się przyda. Najważniejszy element to ma mózg - mimo że jest leniwy i tu można to powiedzieć to jak trzeba coś zrobić, to zostanie to zrobione. Uważam że lenistwo to żadna wada - osoba leniwa zrobi coś tak aby było zrobione dobrze - chce mieć po prostu święty spokój. Mimo że to mój ziomek, kolega z którym czasami gdzieś się wychodzi czy podwozi mu się dupę na uczelnie itp., to i tak jestem na TAK. Powodzenia byczq. Edit: @Rolex masz pełne prawo przekazywać nam swoje opinie - ja mam również prawo im zaprzeczać, cnie? Mam również pełne prawo do pełnego NEGOWANIA twoich argumentów jeżeli uznam je za bezsensowne - pokaż mi takie sytuacje, udowodnij mu czy jego kolegom że sięga/sięgają po władze - może to brzmi dziwnie ale te twoje argumenty, dla przeciętnej osoby która ma przeciętną opinie o Mateuszu, może dać troszkę do myślenia i sprowadzić go BEZPODSTAWNIE na złe tory myślenia mimo że wcześniej chciał mu dać pozytywną opinie. No ręce opadają. Nie podoba się klient, bywa - mi się wydaje że nie podoba się przez CB i wychodzi na to że to bardziej personalna niechęć niż merytorycznie wyargumentowana negacja jego podania. I jeszcze jedno, mówienie o kimś że daje się manipulować i sięga po władzę jest śmieszne. Tak jak mówiłem, MODERATOR TO KURWA KTÓRA ZAPIERDALA - to żadna władza. Władze to ma tu Krystian. Tak przy okazji, ktoś chce coś zacząć tu coś robić - a wy mu to próbujecie utrudniać, szkoda.
 2. 5 points
  Ów "gracz" którego obrażałem to był replay bot który pokazywał trasę na mapie XD Nagranie w danym momencie pokazuje skrót poprzez bhop na okienku, moje wiadomości były luźną odpowiedzią na wiadomości od graczy żebym zobaczył jak bot robi to lepiej oraz reakcją na niespodziewany skrót, po czym stwierdziłem że zaraz będę się starał pobić jego rekord: Jednakże muszę przyznać rację że zachowałem się niestosownie i z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkie boty pokazujące powtórki na serwerze: wiem że jesteście niedoceniane pomimo długich godzin pracy. Harujecie w kółko i dajecie z siebie wszystko, jednak ludzie tylko zauważają jak się psujecie. Mam nadzieję że wybaczycie mi ten incydent i będziecie dalej pełnić tę ważną funkcję na serwerze. Pozdrawiam Zoofil
 3. 5 points
  COYG

  Osobne ACT dla CS GO I CS 1.6?

  Gdyby tutaj było po 15 serwerów CS GO i 1.6 i więcej osób w ACT, wtedy można o czymś takim pomyśleć. Ale nie w obecnej sytuacji, kiedy jest ich (ACT) garstka, niekiedy nie mają czasu na zajmowanie się tematami od ręki i wyznaczono wystarczająco długi czas na rozpatrzenie tych tematów. Ktoś kto będzie liczył na szybki ub będzie musiał czekać jeszcze dłużej, bo na forum akurat jest ACT, ale nie od tej gry. Myślę, że dla golaba sprawdzenie screenów to nic strasznego i bez sensu zabierać mu tę możliwość. Szczególnie, że mamy aż 2 serwery 1.6, FFA nie ma co wliczać. Poza tym Casio i Kleber mają do czynienia z GO, więc po co utrudniać graczom powrót na serwer? Jakbym trafił na jakąś sieć z powodu bana na DD2 i byłaby na forum osoba z ACT, ale tylko od CS:GO i tylko od Mirage, ale akurat od bs A i tylko od strony respa CT do schodów, ale tych dolnych stopni, a nie górnych, to chyba bym się zajebał.
 4. 4 points
  drenn

  Anty-cziterski czit

  Czegoś takiego nie było od dawna. Pewien jegomość o pseudonimie SkriptKid stworzył swój własny program do oszukiwania w CS:GO, z tą różnicą, że oszukuje tylko osoby, które go używają. Swoje dzieło wrzucił do internetu i zapłacił google ponad 600$ za pozycjonowanie jego dzieła. Co robi program? - Strzela automatycznie gdy namierzymy sojusznika - daje 50% szans na samoistne wyrzucenie naszej broni podczas strzelania seriami - przerywa rozbrajanie bomby lub jej podkładanie w ostatniej chwili - ma wbudowany anty-aimbot, który oddala celownik od ciała przeciwnika gdy go namierzamy - automatycznie kupowane są najgorsze możliwe bronie i sprzęty za jak najwyższą kwotę - przy celowaniu ze karabinów snajperskich odwraca ustawienia myszy lub losowo zmienia czułość myszki - zamiast rzucić granat, upuszcza nam go pod nogami Jest tego więcej, lecz te funkcje są najciekawsze. Trzeba przyznać, że to niezły sposób na ukaranie oszustów noe sądzicie? Póki co oficjalnie mamy dan o 1000 graczach, jednak nawet w tej chwili liczba ta rośnie. Smutne jest jednak to, że według statystyk najwięcej cziterów to w większości Polacy. Ach i zapomniałem o najciekawszej funkcji tego programu, która wysyła do SkriptKid demka z ostatnich chwil cziterów przed ich śmiercią. Z tych wszystkich materiałów stworzono zabawną kompilację.
 5. 4 points
  Golab

  Podanie Zoofil

  Jestem na TAK: -aktywny -pomocny -ostatnie mapy które zostały dodane na serwer są również jego zasługą
 6. 4 points
  Dodano mapy: surf_activation surf_beyond (only Surf#1) surf_gradient (only Surf#1) surf_grotto surf_kloakk surf_sequoia surf_simpsons_refix (only Surf#1) surf_stonework4 (only Surf#2) Poprawki / resety na mapach: * surf_garden_h_go zablokowano bhop na B2 zresetowano top50 na B2 * surf_rocco_v2 poprawiono kąty spawnów zablokowano bhop od pochodni na B1 zresetowano top2 na B1 * surf_trihard_go zablokowano skrót na B2 zresetowano top27 na B2 * surf_atrium zablokowano skrót na stage5 zresetowano top8 na mapie * surf_wood zablokowano skrót na B1 poprawiono respawn na B1 zresetowano top12 na B1 * surf_oasis zablokowano boost na starcie B1 naprawiono brakujący endzone na B1 * surf_zoomboys_csgo zablokowano bhop na filarze na B2 zresetowano top9 na B2 * surf_graphia zablokowano wyskok z belek na B1 zresetowano top2-4 na B1 * surf_calycate2 zablokowano przelot nad teksturą * surf_neoteric zablokowano skrót na B1 zresetowano top10 na B1 * surf_spacejam zablokowano surf po teksturach na początku stage3 zresetowano top3 na mapie * surf_pantheon zablokowano skrót z wylatywaniem poza mapę na B1 zresetowano top50 na B1 * surf_666 zresetowano top14 na B2 * surf_trapped2 zresetowano top1 na B2 * surf_heaven_njv zresetowano top4 na B1 * surf_aircontrol_fixed zresetowano top19 na B1 Zmiany na serwerze: dla VIP'ów dodano możliwość komunikacji mimo braku płatnej wersji gry (prime) Podziękowania dla @Golab @teh_mAstRmnD za wkład w tę aktualizację.
 7. 3 points
  COYG

  Najlepsze staty z csa

  Wczorajsza jazda i bonus na ostatnim screenie https://imgur.com/a/TDplkQW Pozdrawiam @bulka_z_maslem
 8. 3 points
  Bluu

  [Q&A] Odpowiedzi Bluu

  @Impulsywny [P] Jak masz na imię? [O] Mateusz [P] Czym się interesujesz ? [O] Szeroko pojęta informatyka i gotowanie. [P] Dlaczego postanowiłeś stworzyć swój serwer? [O] Ponieważ sporej liczbie osób brakowało 5vs5 dlatego postanowiłem go przywrócić wraz z @Mlodyyy i @powerek123. [P] Z kim na forum najlepiej Ci się współpracuje? [O] @Scorpion Flail @Charlie W. @dbk @Mlodyyy @powerek123 @SzanFi [P] Podobno lubisz gotować - jakie danie najlepiej Ci wychodzi? [O] Schab duszony z warzywami [P] Dostałeś kiedyś mandat? [O] To pytanie jest bardzo ciekawe i mogę odpowiedzieć tylko opowiadając Tak ale i Nie XD. Precyzując, raz jechałem autobusem i zapomniałem portfela z biletem miesięcznym dlatego chciałem doładować konto mobilet przez blik'a ale musiałem się zarejestrować. Gdy już zaczynałem doładowywać blikiem złapał mnie kanar no to ofc spisywanko bla bla bla dałem dowód wszystko przepisał i koniec tematu. Nie miałem kasy żeby zapłacić i później o tym zapomniałem. Po jakimś czasie przychodzi listonosz z ponagleniem zapłaty czy coś takiego tylko że nie Na Mateusza a na Piotra czyli moje drugie imię xD A że nie znam takiej osoby jak adresat więc w sumie nie dostałem. xD [P] Dlaczego @MasujTurboPtysia<3 podaje się za Magdę? [O] Może to obojniak :O? [P] Ile zrobisz brzuszków? [O] 20 prawidłowych spięć jako jedna seria. [P] Studiujesz coś? [O] Tak, niby Inżynieria Bezpieczeństwa Systemów Informatycznych ale chuja się tam uczę i myślę czy by tego nie jebnąć w pizdu. @xAndrE [P] Brunetki czy Blondynki? [O] Rude [P] Co Cię najbardziej przeraża? [O] Brak logicznego myślenia. [P] Czy umiesz polizać łokieć? [O] Tak, dziewczyny [P] Zima czy lato? [O] Zdecydowanie ZIMA! [P] Dlaczego ptaki latają kluczem? [O] Ptaki latają skrzydłami. Klucz nie jest przystosowany do latania dlatego ptaki ich nie używają do tego. [P] Masz jakąś fobie? [O] Tak, agorafobie. [P] Ile waży kilogram cukierasków? [O] Hmmm, myślę że tyle co 1000 gram cukierasków ale mogę się mylić. [P] Cukierek albo psikus? [O] Psikus! [P] Lubisz jeździć na rowerze? [O] Bardzo lubię, niestety nie miałem okazji od włamania do piwnic [P] Czy masz prawo jazdy? [O] Nie. [P] Jesteś leniem czy pracusiem? [O] Jestem najbardziej leniwym leniem jakiego ziemia nosiła. [P] Masz jakieś zwierzątka? [O] Tak, beagla i brata. [P] Wolisz ubierać się elegancko czy na luzie? [O] Na luzie. [P] Jak wyglądałaby Twoja "podróż życia"? [O] Jazda harleyem route 66 i później zwiedzanie całej Japonii mieszkając w każdej z 43 prefektur, jedząc i chłonąc ich kulturę [P] Gdzie widzisz siebie za 10 lat? [O] Jeszcze nie wiem xD mam słaby wzrok. [P] Jak opisałbyś w kilku słowach swoje dzieciństwo? [O] Typowa dla osób urodzonych przed 2000. [P] Co Cię "przyciąga" do GanjaSkill.eu? [O] Stabilność [P] 3 najważniejsze dla Ciebie wartości, to...? [O] Szacunek, Inteligencja i Spokój. [P] Czego się najbardziej boisz? [O] Tego, że nie dam rady w życiu. [P] Jesteś w stanie wymienić swoje 3 wady, jak i zalety? [O] Niepewność, brak samodyscypliny i jestem leniwy jak cholera. Zalety to duży dystans i w sumie to nie wiem co. [P] Jakie jest najciekawsze miejsce, które dotąd odwiedziłeś? [O] Bułgaria, farma małż w Dalboce [P] Góry vs morze? [O] Góry [P] Jakie masz plany na przyszłość? [O] Złożyć wymarzony komputer i odłożyć kasę na segment, żeby wyprowadzić się z moją dziewczyną [P] Gdzie byś chciał być w tej chwili? [O] Tu gdzie jestem [P] Czego nigdy nie zrobisz? [O] Nie wrócę na starą sieć. [P] Twoje ulubione danie to..? [O] Sushi albo Ramen [P] Jaki jest Twój ulubiony utwór muzyczny? [O] https://www.youtube.com/watch?v=sMUYFJOTG3U [P] Jakie jest Twoje największe marzenie? [O] Praca w Szwajcarii i mieszkanie w Japonii [P] Gdzie byś wybrał się na urlop, dlaczego właśnie tam? [O] Obojętne, byle by nie było dostępu do mas mediów żeby odpocząć. [P] Masz jakieś hobby, jeżeli tak, to jakie? [O] Szeroko pojęta informatyka i gotowanie. [P] Co Ci sprawia najwięcej radości? [O] Jak dostanę ciężkie zadanie i po wielu godzinach udaje się to ogarnąć. [P] Gdyby został Ci rok życia, licząc od dziś. Co byś zrobił? [O] Nie wiem, dalej robił bym to co robię. [P] Pieniądze czy Czas? [O] Szczęście. [P] Hot Dog z żabki czy ze stacji? [O] Ze stacji. [P] Gra, w której czujesz się najlepiej? [O] CS:GO i teraz Valorant [P] Jaki jest Twój najlepszy tekst na podryw? [O] Nie wiem jestem zbyt nieśmiały na to, zazwyczaj dziewczyny same do mnie legły. [P] Jakie pomieszczenie lubisz najbardziej w swoim domu? [O] Mój pokój. [P] Dlaczego łódź podwodna nie pływa pod wodą tylko w wodzie? [O] Ponieważ język polski jest głupi. [P] Jaka była Twoja najgorsza randka w życiu? [O] Nie miałem takiej [P] Jaka jest najdziwniejsza rzecz, jaką jadłeś w życiu? [O] Nie mam takich wspomnień raczej. [P] Co robił koleś z krową, który odkrył mleko? [O] Ciumciał XD [P] Masz jakiś wstydliwy nawyk? [O] Nie raczej nie mam takich. [P] Wódka czy whiskey? [O] Whiskey bo jest lepsze do flambirowania. [P] Jaka jest twoja najlepsza wymówka na spóźnienie? [O] Przepraszam, brata musiałem odprowadzić do szkoły (Brat ma 19 lat xD) [P] Gdzie wolisz mieszkać w mieście czy na wsi? [O] Wieś ale z dobrym internetem XD [P] Jaki przedmiot, Twoim zdaniem, za 20 lat stanie się bezużyteczny? [O] Myślę, że logika biorąc pod uwagę jak ludzie reagują na pewne nurty... [P] Jakiego powszechnie lubianego dania nie cierpisz? [O] Boże narodzenie. [P] Gdzie sika pani z kiosku? [O] W pampersa. [P] Czy opłaca się mówić do widzenia niewidomemu? [O] Tak, w końcu kiedyś go zobaczysz XD [P] Co byś zrobił gdyby miało nie być jutra? [O] Nic. @SzanFi [P] W jakie jeszcze grasz gry, oprócz CS? [O] Aktualnie Valorant, Assassin's Creed. [P] Jak masz na drugie imię? [O] Pioter [P] Bez jakiej rzeczy nie wyobrażasz sobie życia? [O] Komputera [P] Jakie jest Twoje ulubione śniadanie? [O] Tosty z serem [P] Co najbardziej lubisz robić w wolnych chwilach? [O] Grać [P] Z jakiego otrzymanego prezentu najbardziej się cieszyłeś/aś? [O] Hmm, brakujące części Malloreonu. [P] Co Cię najbardziej motywuje do działania? [O] Chcę zapewnić mojej dziewczynie wszystko co tylko będzie chciała. [P] Ile dziennie spędzasz czasu na komputerze? [O] YYY UUUU HMMMM. Od momentu wstania (14) do pójścia spać (ok. 6 rano) [P] Co najczęściej robisz gdy już wstaniesz? [O] Odpalam PC i idę się odlać. [P] Masz jakieś zwierzę? [O] Tak, beagla i brata. [P] Co sprawia Ci największą radość? [O] Jak dostanę ciężkie zadanie i po wielu godzinach udaje się to ogarnąć. [P] Swój wolny czas spędzasz aktywnie, czy wręcz przeciwnie? [O] Zdecydowanie wręcz przeciwnie xD [P] Gdybyś miał/miała opisać siebie 3 słowami, jakby one brzmiały? [O] Zdolny ale leń. [P] Jakie jest Twoje największe marzenie? [O] Praca w Szwajcarii i mieszkanie w Japonii [P] Jak reagujesz na krytykę? [O] Zależy jaka krytyka. Jak typowe "jesteś chujowy" to zlewam. Jak jakaś konstuktywna to albo dyskutuję na ten temat albo po prostu ją przyjmuję. [P] Jakiego języka obcego chciałbyś/chciałabyś się nauczyć i dlaczego? [O] Japoński, żeby oglądać anime bez czekania na tłumaczenie xD [P] Jak masz na imię? [O] Mateusz [P] Co najpiękniejszego w życiu widziałeś? [O] Czarny staw gąsienicowy [P] Jaki gatunek filmowy lubisz najbardziej? [O] Thriller lub komedia [P] iOS czy Android [O] Zdecydowanie Android [P] Windows czy Linux [O] Windows do gier i programów, Linux do życia. xD [P] Jaki jest twój wymarzony samochód? [O] Shelby GT500 z 1967, Tesla model S, Audi RS7 [P] Co poprawia Ci humor? [O] Moja dziewczyna lub wyzywanie Młodego [P] Czy chciałbyś/chciałabyś wiedzieć jak będzie wyglądać twoje życie z kilka lat? [O] Nie [P] Na co wydajesz najwięcej pieniędzy? [O] Sprzęt do PC'ta [P] Herbata czy kawa? [O] Herbata [P] Odżywaisz się zdrowo? [O] Nie ale zacznę [P] Wolisz spędzać czas ze znajomymi czy druga połówką? [O] Z drugą połówką. [P] Kiedy niespodzianka dla gracz GanjaSkill? [O] Jak ją dokończę xD [P] Jak się czujesz w nowym kolorku na forum? [O] Brakuje mi niebieskiego ale nie jest źle @Mlodyyy [P]Dlaczego kolor niebieski ? [O] Proste, bo to najładniejszy kolor. [P]Ile buchów do uwalenia się? [O] A to zależy od nabicia [P]Najlepszy Opiekun to? [O] Były to Ptyś xD [P]Co o mnie sądzisz ? [O] Wodogłowie co z 10 nie wychodzi xD [P]Co zrobisz jak wyskoczę ci z 5 serwerami naraz? [O] Zależy jakimi, zależy co będę musiał zrobić xD [P]Charlie W. to największy koks w BDO? [O] NIEEEE [P]Dlaczego Power ma golda w Valorant? [O] Bo to dobry support xD [P]Czemu wychodzisz z 10? [O] Fart [P]32x czy 64x? [O] ? ale co ? xD [P]Windows czy Linux? [O] Windows do gier i programów, Linux do życia. xD [P] Strawberry Haze CBD czy Lemon Haze CBD? [O] Nie wiem nie próbowałem. [P] Wolisz w PC hydro czy zwykłe chłodzenie? [O] Custom loop ponad życie [P]Czy A**** to ta jedyna? [O] Tak. [P]Power to najlepszy opiekun ? [O] Nie xD [P]Husky czy Labrador? [O] Samoyed [P] Skun wieczorem czy rano? [O] Wieczorem. [P] Czemu byłeś abstynentem ? [O] Nigdy nie byłem, nie wiem czemu ludzie przypisują mi to. To że piję 5 piw przez pół roku i nic więcej to nie znaczy, że jestem abstynentem. [P] Czemu masz zmutowane wszystkie dzieci na tsie? [O] Za dużo gadają. [P]Robimy grilla w wakacje? [O] A zapraszam, zapraszam [P]Czy było trudno mi wytłumaczyć jak pobrać windowsa i go zainstalować? [O] Oj tak byczku xD [P]Którą ręką MasujeszTurboPtysia ? [O] Bez rąk ( ͡° ͜ʖ ͡°) [P]Czy Power to koks w cska ? [O] Zdecydowanie nie XD. [P] Power taktyk czy Power zabijaka? [O] Power support. [P]Co robisz w wolnym czasie? [O] Gram. [P]Jaka jest Twoja największa pasja? [O] Szeroko pojęta informatyka i gotowanie. [P]Masz rodzeństwo? Ile, jakie, jak się dogadujecie? [O] Jednego brata, chujowe, dobrze, nie odzywamy się do siebie xD [P]Masz zwierzę domowe? Jakie? [O] Tak, beagla i brata. [P]Masz jakiś talent, wyjątkową zdolność? [O] Jestem bardzo dobrym słuchaczem. [P]Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? [O] Sushi i ramen. [P]Jaka jest Twoja największa zaleta i największa wada? [O] Duży dystans i brak pewności siebie. [P]Jakiej muzyki słuchasz? [O] Hip-hop. [P]Jaki ciekawy film ostatnio oglądałeś? [O] Guardians of the Galaxy. [P]Jaką najśmieszniejszą rzecz zrobiłeś w życiu? [O] Rozwalenie w gimnazjum całego przemówienia księdza przed bierzmowaniem xD. [P]Wolałbyś umieć latać czy czytać w myślach? Dlaczego? [O] Czytać w myślach, żeby wiedzieć czy mój rozmówca ma jakiekolwiek. [P]Jaki tytuł miałby film o Tobie? [O] Bluu, wychodząc z 20. [P]Co najbardziej szalonego zrobiłeś w życiu? [O] Nie jestem typem osoby szalonej. [P]Jaką supermoc chciałbyś mieć? [O] Rozmowa z duchami lub teleportacja. [P]Jaka jest Twoja ulubiona bajka z dzieciństwa? [O] Naruto! [P]Jakim zwierzęciem chciałbyś się stać na jeden dzień? [O] Wilkiem. Nominuję @powerek123
 9. 3 points
  dbk

  Niebieski na zielonego?

  Brać, jak trzeba potrafi się zachować. Pisać i czytać umie, forum obsługiwać umie. Jest długo i zieloni wzwyż go znają. Opiniami wiecznych marud bym się nie sugerował P.S. Nie ważne jak mówią, ważne że mówią
 10. 3 points
  Faren

  Podanie Zoofil

  Duze tak: - glownie dlatego, ze ma duza wiedze o surfie ze strony technicznej. Potrzebny jest ktos, kto jest we wszystkim obeznany, by rozwiazac niektore problemy, top2 i 1000h+ godzin mowi za siebie - czesto gra, potrzeba aktywnych - nie rozmawialem z nim za duzo, ale problemow tez nie robil Brac go, da rade
 11. 2 points
  Burrows

  Długi urlop

  Data od: 06.07.2020r Data do: 06.07.2023r Powód: Powód do którego jest się cieżko przyznać ale dostałem bilet w jedną stronę. Jest możliwe że wróce szybciej
 12. 2 points
  teh_mAstRmnD

  Podanie na Admina

  Zanim wystawię opinię muszę zapytać: jakie były te nicki? Jeśli możesz to dodaj edita do posta i je powymieniaj Niestety nie kojarzę ciebie zbytnio pod żadnym z nicków, po popytaniu stałych graczy też nie otrzymałem zbyt dużej liczby informacji o tobie. Na pewno ostatnio widuję ciebie na serwerze, jednakże nie sądzę żebym kiedyś widział ciebie aktywnym na czacie głosowym. W przeszłości interesowałeś się serwerem, od lat jesteś tu graczem. Wcześniej miałeś vipa i starałeś się trzymać niektórych graczy w ryzach, jednakże na tyle nadgorliwie że zarobiłeś również skargę. Jestem na TAK, choćby na okres próbny. Nie znam ciebie zbyt dobrze i może to się odbić negatywnie, ale jesteś często na serwerze i chcesz pomagać. Uważam że warto dać szanse komuś kto ma czas i chęci i chce je przeznaczyć na rozwój serwera.
 13. 2 points
  Warn jest słuszny - w tej sytuacji nie widzę podstaw by go zdejmować. Zgadzam się z wyjaśnieniem @SzanFi
 14. 2 points
  999nowleusz_

  Kick od nowleusza

  Wydaje mi się że jak w moim poprzednim przypadku "podszywania się" nie był potrzebny patent na zdj @Crazy77 tu również nie jest potrzebny może zapytajmy się @mixed1jo czy kiedykolwiek wyraził zgodę na używanie jego loga. Mogę też załączyć ss wcześniejszych prób "łagodnego proszenia" o nie używanie naszego loga chociaz dobrze wiemy ze nic to nie zmieni. Tutaj również można zobaczyć że @Fajsonek jednak wiedział o jaki "team" chodzi
 15. 2 points
  Shazzy

  Niebieski na zielonego?

  Jasne, zamiast wspierać osoby, które chca pomóc na sieci, lepiej wchodzić raz na jakis czas i pisać, że nic się tu nie dzieje Co do podania, to nie uważam, aby kolejny moderator był potrzebny, ale skoro rekrutacja jest otwarta, to wydaje mi się, że Bluu jest w czołówce jeżeli chodzi o kandydatów na to stanowisko, dlatego też jestem na tak
 16. 2 points
  Scorpion Flail

  skarga

  Dla VIP'a została dodana opcja "ominięcia" blokady. Serwer nie przynosi praktycznie żadnych profitów natomiast wymaga niemałego nakładu pracy przy każdym update - z tego względu dodatkowa whitelista dla graczy nonprime nie będzie tworzona. Blokadę można pominąć wspomagając serwer w postaci zakupu VIP'a.
 17. 1 point
  MasujTurboPtysia<3

  propozycja.

  Nie wiem na jakich ty retake'ach grałeś, ale pewnie tak oporowych jak twoje VACacje .Wejdź sobie do Neo na serwer - tam masz od razu planta . Co do reszty propozycji fajnie by było ujrzeć inne mapy, ale pierw to graczy musi mieć serwer ;D .( P.S Train na pewno odstraszy ludzi )
 18. 1 point
  SpartaN

  Urlopik na harpuny

  Od 11.07 Do 18.07 W tym czasie atakuje foczki (gdy żona nie widzi ) nad Bałtykiem. Może wejdę czasem na serwa. Ale aktywność na pewno bardzo mi spadnie. Pozdrawiam
 19. 1 point
  MKS1948<3

  [#139] Pytanie na dziś.

  Synu jakie CS:GO ? Jakie tryby ? Jak tu tylko CS 1.6 i Only DD2
 20. 1 point
  Va[J]on_99

  ban za podszywke

  ALGATOX ODBANOWALES MNIE? NIE DOSTALEM UB BO NIE MG WEJSC NA SERWER
 21. 1 point
  teh_mAstRmnD

  Zmiany na Hard'zie

  A konkretniej? Każdy chce nowych map, ale mało osób mówi co dokładnie. Jeśli masz na oku jakieś ciekawe mapy (w tym powyżej 4go tieru) to zostaw propozycje tutaj:
 22. 1 point
  bulka_z_maslem

  [#138] Pytanie na dziś.

  Zawsze się w barku coś znajdzie xD
 23. 1 point
  CieplyJanusz<3 06.07.2020 - perm - wjazd na rodziców.
 24. 1 point
  bulka_z_maslem

  Biegaj v 2.0

  Nie sprawiasz problemów, twoje GT na plus. Grasz już na steamie, więc nie widzę żadnych przeszkód. Jestem na TAK
 25. 1 point
  voun

  Podanie na Admina

  Nie można wypowiadać się w własnym podaniu. + Po poprzedniej skardze sądzę jedynie, że podanie po to, aby chwycić pana Boga za nóżkę i dorwać się do władzy, bo Ci dzieci przeszkadzają. Gram sporadycznie, ale na nie. P.S. Nie zapoznałeś się dokładnie z regulaminem z tego co widzę, powodzenia może Tobie się uda.
 26. 1 point
  xAndrE

  Biegaj v 2.0

  Myślę ,że można dać Ci szanse jeżeli posiadasz już konto steam ,jestem na TAK +wiek +aktywność -popraw aktywność na forum
 27. 1 point
  Scorpion Flail

  Skarga Fucker

  Dla gracza mutującego leci ostrzeżenie, jeśli sytuacja się powtórzy to VIP zostanie odebrany.
 28. 1 point
  A to spoczko, sory w takim razie, ale myślałem, że admin se tak o wyzywa ludzi. Mój błąd i zwracam honor XDD
 29. 1 point
  999nowleusz_

  Kick od nowleusza

  Pozwolę sobie przytoczyć kiedyś zaistniałą sytuacje, tak samo jak ty "cwaniakowalem" no i ustawilem sobie zdjecie "z internetu" . Z działu podziel się swoją mordką czy jakoś tak . Chyba wszyscy pamietamy jak to się skonczylo. Dodatkowo wszystkie twoje "prowokacje" w moim kierunku bądź mojego "Teamu" są najprawdopodobniej spowodowane że to przeze mnie masz "permsilence" [21:26] noobstar.: nie pozwalamy nie pozwalamy uzywac to nasze logo autorskie "[21:26] FajsonS: I CHUJ? [21:42] FajsonS: XD czy ja ci cos zrobilem?> ciebie lubie ale przez tego mateuszka mam perm silence wieć wt f" Defakto warto dodać że owe logo w pełni zrobił @mixed1jo EDIT: Juz wiemy czemu te prowokacje: "[21:42]FajsonS: XD czy ja ci cos zrobilem?> ciebie lubie ale przez tego mateuszka mam perm silence wieć wt f o co ci chodzi?alenierozumieszzemisiepodobajapierdoleto bede mowil ze jestem waszym trenerem XDpo rozpatrzeniu skargi zmienie i bedzie git?[21:45]noobstar.: nie ja jestem trenerem[21:45]FajsonS: aha[21:45]noobstar.: i graczem zarazem[21:45]FajsonS: to chuj[21:45]noobstar.: nie potrzebujemy wiecej[21:45]FajsonS: przeciez napisałem ''XD'' co oznacza śmieszną forme napisanego tekstu lol" EDIT 2: Mam nadzieje że decyzja przez właścicieli/opiekuna zostanie podjęta sprawiedliwie piszę to tylko dlatego ponieważ może tu dojść do lekkiego kolesiostwa dlatego iż gdyż ponieważ siedzisz z nimi "24/7" na ts3
 30. 1 point
  @SzanFi lub @Bluu proszę ogarnąć tego użytkownika , temat nie służy do obrażania . @n0wleusz jeśli masz coś do mnie to proszę pisz na pv . Ale skoro tak bardzo chcesz to proszę PIPA
 31. 1 point
 32. 1 point
  epaR

  dziwny ban

  Nick z gry: epar Data zdarzenia: 29.06.2020/ 19:25 IP/SteamID: STEAM_0 : 1 : 13473185 Na którym serwerze został nadany ban: ganjaskill only dd2 Nick Admina banującego: Nie wiem Opis sytuacji: Witam! Doslownie przed chwila dostalem bana za wallhack bez ssow na serwerze dd2 Counter strike 1.6. Wedlug mnie to bardzo dziwny ban skoro jestem stalym graczem na tym serwerze, bylem tez adminem przez chyba 3 miesiace. Czekam na szybkie wyjasnienie tej sytuacji i ewentualna rozpiske demka przez banujacego admina. Zastanawia mnie tez brak profesionalizmu ze strony banujacego admina, za moich czasow robilismy SSY podejrzanemu. epar
 33. 1 point
  Bluu

  [#134] Pytanie na dziś.

  Nie ma, albo śmierć i dwa metry pod ziemią albo zima. Tfu na tą pogodę.
 34. 1 point
  Wiele razy było pisane, że ten serwer to klasyczny Paintball i takie "bajery" są tutaj niepotrzebne. Ja popieram taką politykę serwera, więc co to propozycji, jestem na NIE. PS. Dałeś tą propozycję, żeby pomóc serwerowi, czy żeby sprzedać plugin? xD
 35. 1 point
  urok tego serwera tkwi w jego prostocie, osobiście nie dodawał bym tych gadżetów, ale szacun za pomysł i wykon.
 36. 1 point
  Impulsywny

  HYMN WITA :D

  Haha kogo ja tu widzę . Powinieneś dostać bana, że dopiero teraz założyłes konto tutaj . A tak serio no Siema Grzechu Witamy
 37. 1 point
  SzanFi

  Rezygnacja Papa

  Zgodnie z tym co ustaliliśmy podczas rozmowy masz czas na decyzje czy rezygnujesz do 1 Lipca. Brak informacji = rezygnacja.
 38. 1 point
  Impulsywny

  Zagłosuj na serwer FFA

  363 https://cssetti.pl/serwer/193.33.177.109:27015
 39. 1 point
  Scorpion Flail

  Zmiany na serwerze

  Zwiększenie prestrafe odpada - spowolnienie po velocity 350 jest odczuwalne bardziej ze względu na wyższy tick serwera. Nie bez powodu zone'y są pokazywane na starcie - są one wyznacznikiem momentu, w którym prestrafe nie jest już ograniczany. W przypadku extenda: zostanie dodany drugi extend dla map od tier3 w górę.
 40. 1 point
  Pozycja - 131 Głosów - 358 https://cssetti.pl/serwer/193.33.177.109:27015
 41. 1 point
  Impulsywny

  Zagłosuj na serwer FFA

  357 https://cssetti.pl/serwer/193.33.177.109:27015
 42. 1 point
  COYG

  Nani Do @Scorpion Flail

  Nie jestem Scorpion Flail, ale chłopie - to demo jest czyste i nie ma opcji, żeby za to zbanować. Twoje opisy są naciągane, wiele sobie dopowiadasz. Odniosę się do czasówek z mojego punktu widzenia, żeby nie było i postaram się to zrobić w miarę obszernie, żebyś ogarnął. 05:55:55 - od razu leci wcelowany - nawet nie zerknął nigdzie indziej // Nie zerknął, ale na co miał zerkać? Paka na B, mate obok wybiegł znacznie wcześniej i na linii Resp CT - brama B kompletnie nic się nie działo, więc do sprawdzenia zostały okolice okna. Poza tym nani mógł zareagować na strzały kolegi obok i tt z okna. Co tu jest nie tak? 06:48:20 - widać jak strzela koło modelu, a dostaje model // Być może kwestia pingu, hitboxów. Na wielu demach widać coś takiego. Możesz sobie zerknąć tutaj na ostatnią akcję od 0:35. Na yt są też filmiki nt. hitboxów https://www.youtube.com/watch?v=MPWg7Ev9Exg 07:10:73 - spojrzenie, gdzie jest - nie wychodzi gracz , to można patrzeć longa dalej... // Nie trzeba patrzeć gdzie jest, bo doskonale go słychać. Odpuszczenie środka, pomimo że ktoś tam jest, nie oznacza od razu pewności, że nie wyjdzie, ale zwróć uwagę, że zrobił to, kiedy wylądował sg w bramie, co dało mu informację, że ktoś z nim pilnuje bramy i być może przez sg tt jednak nie wyjdzie. Poza tym na longu coś tam się działo. 07:28:70 - celownik w dół , lecz on widzi , gdzie jest przeciwnik, i automatycznie celownik w górę.. // Podniósł celownik, bo słychać skąd strzela. 07:45:78 - to CT tupnął nogą tam koło niego na skrzynce - w górnym trupie nie słychać nikogo, a on już modelowo leci.. // Tupnięcie ct nie ma tu nic do rzeczy. Faktycznie wygląda trochę jakby zareagował na model, choć z drugiej strony padło info, że są w trupie. Nie wiemy czy padło jakieś info głosowe. W każdym razie w moich słuchawkach gościa nie słychać. 07:58:30 - to samo, w górym nikt nie tuptał, ale on wie, że tam jest TT - ek // Dostał wcześniej info o dwóch w trupie. 09:57:89 - spojrzenie, gdzie są przeciwnicy ( tak jak Monster, .... ) // Daję wiarę w wyjaśnienie z odwołania. 11:59:71 - kolejne spojrzenie w ścianę i już celowanie... // Normalna akcja Podsumowując - trafił ci się ten monster, jak ślepej kurze ziarno i teraz sugerujesz się tymi spojrzeniami jakby każde było odpalone. Strach się zrespić skierowanym na respa przeciwnika xD Wyjaśnienia naniego są wg mnie wiarygodne. Oceniając sytuacje, musisz zwracać uwagę na wiele czynników. Nie tylko na to, co się tobie wydaje, ale czy informacje, które ten gracz ma, mógł dostać od kolegów z teamu, z radaru albo na podstawie dźwięków. Tutaj nie widać tego, co u monstera. @Impulsywny, spróbowałem ci coś wytłumaczyć w kwestii oceniania demek, ale masz rację. Nie powinienem się wtrącać.
 43. 1 point
  Zoofilek

  Skarga Fucker

  Potwierdzam. Fucker zachował się niestosownie. Zmutował niewinnego gracza który pomimo braku mutacji dobrze się zachowywał. Do tego Faker zmutował go na godzinę, a jeśli się nie mylę vip może mutować tylko na 15 minut
 44. 1 point
  MISZELIN

  Krótka przerwa

  Data od:19.06 Data do:26.06 Powód:egzaminy zawodowe
 45. 1 point
  MasujTurboPtysia<3

  [Q&A] Mlodyyy!

  Dlaczego kosisz trawnik zębami za pieniądze ? Czemu na 5v5 nikogo nie ma ? Dlaczego powerek nie ma zębów ? Lubisz mnie ? Czy według ciebie mixed to **ła ? Myślisz,że nadawałbym się na top1 5v5?
 46. 1 point
  COYG

  Najlepsze cytaty GanjaSkill

  "No na pewno na fleszu" ~ *DEAD*Dariusz, OnlyDD2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 47. 0 points
  tygrysek6669

  Kalendarz urodzin

  " jak murzyn blaszką ." Super porównanie:)(Trochę to żałosne )(rasistowksie!) Biorąc frekwencję i ilość osób to co dziennie musimy świętować czyjeś urodzinki przez 365 dni w roku włącznie z rokiem przestępczym~.... Kolejne nabijanie bzdurnych postów?? Bo nie wiem sam jak to nazwać!!!
 48. 0 points
  >>JeCoB<< ツ

  propozycja.

  Widziałeś na jakimś retake kiedyś coś takiego ? Na NIE
 49. 0 points
  Fajsonek

  Prośba o unsilence v2

  Nick z gry: Fajson Data zdarzenia: 11.06.2020 IP/SteamID: STEAM_1:1:496127684 Na którym serwerze został nadany ban: 5vs5 Nick Admina banującego: *Bluuszczyk. Opis sytuacji:Nie ma tutaj co za bardzo pisać bo napisałem wszystko w poprzednim odwołaniu. Wydaje mi się iż upłyneło juz sporo czasu od mojego silenca i będę przestrzegac regulamin :D.
 50. 0 points
  $  SNAXSIK   $

  Krótka przerwa

  Od: 17.06 Do: Raczej 25.06 Powód: Muszę trochę przysiąść do nauki ponieważ egzamin zawodowy mam
×
×
 • Create New...