Skocz do zawartości

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 ARENA 1 VS 1 145.239.236.138:27015
2 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
3 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
4 SURF EASY 193.33.176.43:27015
5 SURF HARD 193.33.176.66:27035
6 5 VS 5 193.33.176.73:27080
7 RETAKE 145.239.18.200:27030
8 FFA + CS:GO MOD 193.33.177.114:27015
9 ONLY DD2 193.33.176.109:27015
10 COD MOD 4001 193.33.177.147:27015
11 DEATHRUN 193.33.177.87:27136
12 PAINTBALL 193.33.176.251:27015
13 ZOMBIE PLAGUE 193.33.177.51:27105
14 SOCCERJAM 193.33.177.13:27105
15 TEAMSPEAK 3 5.196.210.216:10194

McKay

przyjęte [Moderator] McKay?

Polecane posty

Imię:  Jakub
Staż na sieci: 4 lata, 8 dni i parę godzin
Ile dziennie jesteś na forum: Trudno uśrednić. Pracuję w systemie grafiku - 12h, dzień wolny, dwa razy 12h... w dni wolne na forum jestem po 4-5 godzin, czasem więcej.
W dni w które jestem w pracy - dwie, góra trzy godziny wieczorem :)

Jakie masz doświadczenie w tej dziedzinie?:  Byłem wielokrotnie moderatorem na wielu forach. W tym tutaj, przy czym najdłużej w jednej 'serii' byłem tutaj - przeszło dwa lata w ciągu.

Tutaj dodam coś od siebie :) : Przez pierwsze trzy lata swojej obecności na forum wiele osiągnąłem. Od admina na Only DD2, przez moderatora i multi admina, Opiekuna COD 4k1,  junior admina aż po [email protected]
Myślę, że wiele też dokonałem w tym czasie. Niestety, z powodów osobistych, czasowo forum przeszło na drugi plan.
Ciągle je odwiedzałem, przeglądałem tematy, ale brakowało mi czasu na pisanie postów czy dłuższą interakcję z użytkownikami czy nawet administracją.
Pojawiałem się 'na chwilę' na zebraniach, obiecywałem zmiany.. i nic się nie zmieniało. W międzyczasie wydarzyło się też wiele rzeczy w moim życiu, kilka złych, kilka ostro uderzających w mój wolny czas.. niestety nie zawsze jesteśmy panami swojego losu..
Tak czy inaczej, w mniej-więcej połowie roku los się do mnie uśmiechnął. Udało mi się zdobyć nową, lepszą, pracę i zyskać dzięki temu wiele wolnego czasu oraz sił by cokolwiek z nim robić.
Wróciłem do regularnego zaglądania na forum - wróciłem do gry na serwerach, nawiązałem pozytywny kontakt z graczami, zostałem adminem na dd2 - i cieszy mnie to, że znowu staję się częścią tej społeczności.

Moje życie uporządkowało się wreszcie na tyle, bym mógł w końcu wrócić do bycia częścią jakiegoś przedsięwzięcia ze stu procentowym zaangażowaniem.

Przekonaj nas, że nadajesz się na tę funkcję: Jako wieloletni moderator posiadam umiejętności umożliwiające mi sprawne wypełnianie swoich obowiązków. Umiem operować w panelu moderatora. Mając obecnie dużo wolnego czasu (szczególnie wieczorem) jestem w stanie szybko reagować na wszelkiego rodzaju negatywne działania wykonywane na forum, oraz  pomóc w porządkowaniu forum i odciążyć obecną kadrę przenosząc część jej obowiązków na siebie, co jest tym bardziej istotne, gdy uświadomimy sobie jak bardzo uszczupliła się kadra administracji forum w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Moja aktywność ostatnimi czasy jest trochę kiepska (oczywiście zależy to od samej definicji aktywności - na ten przykład dosyć często zdarza mi się uczestniczyć w rozmowach na czacie które na swój sposób są aktywnością na forum ;] ) - aczkolwiek wynika to po części z faktu, że przez ostatnie kilka tygodni miałem w firmie 'sezon inwentaryzacji', przez co pracowałem w rozszerzonym wymiarze godzin i wracając do domu często nie miałem siły przeglądać forum. Sezon ten na szczęście właśnie zbliża się ku końcowi, więc mogę zapewnić, że aktywność się u mnie poprawi w stopniu co najmniej zadowalającym.

~~~~

Normalnie nie pisałbym tego podania z tak małą ilością postów napisanych w ciągu ostatnich kilku tygodni, jednakże podczas rozmowy z jedną z osób wynikła prośba, bym złożył to podanie.
Dlatego też je piszę.

Proszę o nie krytykowanie mnie za sam ten właśnie brak aktywności.
Proszę też, o merytoryczne odpowiedzi i konstruktywną krytykę.
Liczę na szczerość osób wypowiadających się.

Pozdrawiam, i życzę miłego wieczoru.
 ~ McKay

*Oświadczam znajomość wszystkich regulaminów i zasad dotyczących forum oraz sieci.

Edytowano przez McKay
Poprawa błędów - literówek itp.

Jestem na Tak

-spory staż na sieci

- pełniłeś tutaj wiele funkcji [email protected] i [email protected] sieci  jak i opiekuna serwera  a takich rang się raczej za darmo  się nie dostaje trzeba się troszku napracować  i się na tym znać  i jeśli mnie pamięć nie myli byłeś też przez jakiś czas właścicielem serwera  ZM  zakupionego od Shaxu

-potrafisz pomagać ludziom np mnie  bardzo pomogłeś jak pierwszy raz dostałem admina u shaxa a byłem kompletnie zielony w amxx  podpowiedziałeś  mi kilka przydatnych komend  jak i dałeś linka do ładnie zrobionej listy  komend amxx wraz z ich opisem

-podanie mnie przekonało

Tak jak piszesz  miałeś sporo na głowie i  musiałeś poświęcić sporo czasu na swoje prawdziwe życie a nie to wirtualne  i to jest zrozumiałe, teraz jak udało ci się wszystko w miarę uporządkować  i masz ten czas by pomóc ogarnąć  forum to nie widzę problemu żebyś wrócił na funkcję moderatora

Edytowano przez Ziombel

Plusami jest to, że kiedyś miałeś tutaj moderatora i wiesz na czym to polega, masz dobry staż na sieci. Do minusów zaś można zaliczyć to, że ostatnio wróciłeś. Piszę ostatnio, bo na moderatora trzeba sobie ''zasłużyć'' być aktywnym, pomagać innym użytkownikom etc. Popraw aktywność :)

Edytowano przez JNX

Piszecie, że tak bo staż i doświadczenie w byciu moderatorem, ale nie macie pojęcia dlaczego i w jakich okolicznościach mckay nas opuścił :)
Osoby które są na forum od dawien dawna wiedzą jaki mckay tak naprawdę jest.
Być zbanowanym wrócić i od razu pisać podanie bo rekrutacja jest otwarta ? Słabo troche, jestem na nie.

To tak, byłeś tutaj osobą która była kimś ważnym ([email protected] i [email protected] ) moim zdaniem to wystarczy aby zostać Moderatorem. Wiadomo jesteś krótko z nami ale jako iż byłeś odpowiedzialną osobą , pomocną w prowadzeniu tej sieci.

Jestem Na Tak. Podanie ładnie napisane , staż miałeś na tej sieci więc wiesz jakie zadania ma moderator.  Mam nadzieję że dostaniesz szansę i nie zmarnujesz jej ;)

Może nie jestem jakimś starym wyjadaczem ,ale jestem tego samego zdania co @efdoer. , podczas gdy byłeś [email protected]/[email protected] , to nie raz słyszałem zażalenia na ciebie (już nie będę mówił w jakich sprawach, jestem pewny , że wiesz o czym ja i  @efdoer. mamy na myśli). Kiedyś dostałeś duży kredyt zaufania , który zdecydowanie zmarnowałeś, ponadto składasz podanie praktycznie po świeżym powrocie . Ja zawsze uważałem , że osoby , które wracają po dłuższej nieobecności, powinny być traktowane jak "nowi" użytkownicy. Ostatecznie jestem na NIE . Myślę ,że niektórzy z nas wiedzą jak to się skończy gdy otrzymasz zielony kolorek.

Pozwolę sobie odpowiedzieć w tym temacie, ponieważ będzie to dłuższa odpowiedź na zarzuty Taff'a i efdoer.
Proszę, by każda osoba, która podziela poglądy Taff'a lub efdoer'a zapoznała się z tym postem.

Małe wyjaśnienie. Podczas mojego 'administrowania' na żółtym i czerwonym kolorze (pierwszy rok) nie było mi nic do zarzucenia. Forum się rozwijało, powstawały nowe zasady, rozbudowywaliśmy forum o nowe dodatki itp.
Ja 'zmusiłem' coyga do zostania adminem na dd2 a w dalszym ciągu moderatorem, wcześniej rekrutując sernika na [email protected] Forum się rozwijało. Postępy były niewyobrażalnie większe niż wcześniej. Miej więcej w tym czasie zmarł mój ojciec, co rozwaliło mnie psychicznie i spowodowało depresję. Odciąłem się i mimo 'bycia' na forum - nie udzielałem się. Zero postów, zero rozmów na steam czy na ts3. Zero.
Minęło trochę czasu.. trochę dużo.. wróciłem.
Sernik został awansowany na [email protected] a niedlugo po tym coygu wskoczył na [email protected] -> dalszy rozwój forum.
Miej więcej w tym czasie miałem wypadek. Znowu zniknąłem - wiele problemów rodzinnych, problemy związane z odczuciami po wypadku.. znów zniknąłem.

Raz po raz wchodziłem na ts3 i robiliśmy zebrania jakie to zmiany mają być itd.
Ciągle nowe propozycje, mało zmian.
W końcu - awansowaliśmy coyga na [email protected]
Następnego dnia ja i sernik zostaliśmy zdegradowani - powód? Brak kontaktu z kadrą, brak porządku, małe konflikty itd.
Zostałem oskarżony o nie odbieranie połączeń od reszty zespołu - słowa właściciela.
Tyle, że nikt nigdy do mnie nie dzwonił...
Tak czy inaczej..
Trochę czasu coś tam jeszcze z sernikiem robiliśmy na cześć forum, jednakże konfiktów było coraz więcej.

W końcu doszło do tego, że nawet powiedzienie 'siema' czy czegoś podobnego na czacie generowało kłótnie między administracją - precyzując - ja mówiłem cześć, i zaraz leciała wojna między mną a moderatorami i graczami.
Postanowiłem odejść - rezygnacja z rang i ban. Na moje życzenie - myślę, że Scorpion to może potwierdzić.

{  tutaj minął ponad rok czasu(!) }

Teraz wróciłem - około pół (jak nie więcej!) roku temu.
Od tego czasu w miarę regularnie przeglądam forum, grywam na serwerach itd.
Wróciłem do grania na dd2, zostałem na nim adminem.
Nawiązałem dobry kontakt z graczami, z wieloma ludźmi z ganji - starszymi i nowszymi.
Zostałem poproszony przez osobę związaną z ganją o złożenie podania.
Nie napisałem go dla kolorku i uprawnień. Zostałem o to poproszony i dlatego uznałem, że skoro rekrutacja jest otwarta, to mogę to podanie napisać.
Bez nadzieji na przyjęcie, ale po prostu napisać.

@Taff jak ma się skończyć bycie moderatorem przeze mnie?
Moderator to w większości obowiązki a nie uprawnienia.
Wiesz co musi moderator? Przestrzegać i pilnować przestrzegania regulaminu oraz pilnować porządku.
Wiesz, co może moderator? Przestrzegać i pilnować przestrzegania regulaminu oraz pilnować porządku, i(!) ma dostęp do ukrytego działu dla administracji.

Powiedz mi jak źle ma się skończyć ewentualne nadanie mi uprawnień i obowiązków moderatora bo nie rozumiem?

Nie startuję tutaj na administratora.
Wiem, że nie będę już nigdy [email protected] ani [email protected] na tej sieci. Pogodziłem się z tym i nie mam zamiaru na siłę się nigdzie wpychać. Ale moderator to nie administrator.

PS: Nigdy nie działałem na szkodę sieci. Nigdy! Zapamiętaj to proszę.
Wkurwiałem ludzi? Tak! Jestem tego w 100% świadom! Ale nie działałem na szkodę sieci - forum ani serwerów. Nigdy.

PS2: Napiszę to tutaj jeszcze raz, bo nie każdy widział na SB.
Warunkiem zdjęcia mi bana było to, bym nigdy więcej nie wszczynał kłótni.
By nie było znowu tak jak wtedy, gdy z byle powodu robiły się wojny - czy to na sb, czy w tematach, czy na ts3.

I uwierzcie mi, zamierzam się tego trzymać.
-----

A! Byłbym zapomniał.
Pamiętajcie proszę, że odkąd zniknąłem 'na stałe' z sieci minęło ponad półtora(!) roku.
Trochę wydoroślałem, trochę się zmieniłem. Myślę, że półtora roku to wystarczająco dużo czasu, by móc liczyć na "Tabula rasę"?|

By COYG,

COYG, nie coyg. Dziękuję :P

Bez pierdolenia, mckay? Powinien byc i moim zdaniem musi byc tym moderatorem, ze wzgledu na swoj wysilek wlozony w ta siec! Moze (niby) bylo cos zle, ale kto to pamieta? Ja pamietam tylko jego czasy, gdy wszyscy byli zadowoleni i tak mam nadzieje bedzie! Ja rowniez jestem po przerwie, ale kay jest dla mnie kims kogos mozna chociaz troche wziac za przyklad... Wielkie tak, naprawde on powinien byc CHOCIAZ TYM MODEM!

Nigdy z tobą konfliktów nie miałem.

Więc będę na tak.

Swoją robotę robiłeś.

Każdy powinien dostawać drugą szansę jeżeli się o nią będzie starać.

Jak coś się komuś odwidzi zawsze można zdegradować.

Zarzucasz mi, że nie potrafię poprawnie sformatować tekstu. W języku polskim po zakończonym zdaniu nie przechodzimy do kolejnej linii. Z tego co widzę, Twoje podanie tak wygląda. Być może byłeś kiedyś [email protected]/[email protected], lecz jak sam wspomniałeś minęło sporo czasu. Od momentu Twojego powrotu nie widziałem, żebyś zrobił coś pożytecznego na forum - widzę jedynie "milion" wpisów na SB. Jak wspomnieli koledzy wyżej, byłeś wcześniej banowany. Nie mnie tu decydować, natomiast uważam, iż osoba, która miała nałożoną blokadę, powinna być permanentnie zdyskwalifikowana, jeżeli chodzi o w/w stanowisko.

JESTEM NA NIE.

Jestem na tak

Powiedzmy, że z McKayem pojawiliśmy się na tej sieci w tym samym czasie, więc właściwie znam większość perypetii z nim związanych. Mniej więcej znam też okoliczności w jakich dostał bana na forum. I jeśli to, co wiem, się potwierdza, to ten ban to raczej taki urlop. Od momentu awansu na moderatora był bardzo zaangażowany w rozwijanie sieci, dużo czasu poświęcał na wykonywanie różnych obowiązków związanych z forum. W dodatku McKay się nie pierdoli w tangu i jest szczery w tym co mówi. Co prawda pojawiały się problemy z dogadywaniem się z resztą ekipy, ale mam wrażenie, że często było tak, jak McKay to ujął - wystarczyło, że się przywitał i to już był dla innych problem. On dużo gada i ma swój pogląd na pewne sprawy, jest trochę uparty i pewnie m. in. przez to też wynikały jakieś spiny. Ale choćby dostał bana za to, że się z kimś wyżej pożarł, to wolę, żeby McKay ponownie został moderatorem, niż ktoś kto ma problem z podejmowaniem decyzji, komu brakuje własnego zdania i zamiast mówić wprost co nie pasuje, kto nie pasuje, co należy udoskonalić itp, kryje się gdzieś z tym po kątach i woli obrobić tyłek wśród 'swoich' ludzi. Takich na pewno tutaj nie brakuje. Pomimo wad, które dla niektórych z was go skreślają, jest jedną z bardziej ogarniętych osób na sieci.

Często wolimy dostrzegać czyjeś wady niż skupiać się na zaletach, czasami słusznie, ale wg mnie w tym przypadku powinno być odwrotnie, bo ja nawet sobie nie wyobrażam ile on godził spędził na dyskusjach i działaniach dotyczących sieci. Dlatego nie widzę problemu, żeby wrócił na moderatora.

Edytowano przez COYG

@McKaybyłeś tutaj moderatorem, [email protected], [email protected], a nawet przyjmowałeś moje podanie;-) Znasz się na rzeczy i masz dużo ciekawych pomysłów oraz gadane jak nikt inny. Przyjmę podanie pod pewnymi warunkami, ale to już na pw. Zgłoś się do mnie na steam to pogadamy.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage

Polecani:

CSSetti.pl

Pukawka.pl

MasterCS.pl