Skocz do zawartości

Nasze Serwery

ID Gra MOD Monitoring IP Serwera GameTracker HLTV Dołącz Sklep
1 ARENA 1 VS 1 145.239.236.138:27015
2 DEATHMATCH 145.239.236.136:27015
3 ONLY AWP 193.33.176.67:27145
4 SURF EASY 193.33.176.43:27015
5 SURF HARD 193.33.176.66:27035
6 5 VS 5 193.33.176.73:27080
7 RETAKE 145.239.18.200:27030
8 FFA + CS:GO MOD 193.33.177.114:27015
9 ONLY DD2 193.33.176.109:27015
10 COD MOD 4001 193.33.177.147:27015
11 DEATHRUN 193.33.177.87:27136
12 PAINTBALL 193.33.176.251:27015
13 ZOMBIE PLAGUE 193.33.177.51:27105
14 SOCCERJAM 193.33.177.13:27105
15 JAILBREAK 137.74.1.230:27050
16 TEAMSPEAK 3 5.196.210.216:10194

Zaloguj się, aby obserwować  
T∆X

Przyjęte Podanie ACT

Polecane posty

Imię: Łukasz
Link do swojego profilu steam i banid: http://steamcommunity.com/profiles/76561198158266790 

http://banid.pl/kto?to=0:0:99000531
Staż w CS: CSGO:4lata

Staż w ocenianiu demek i screenów:  ~

Znajomość obsługi CDP: ~
Dlaczego myślisz, że nadajesz się na tę funkcję?: Myślę ,że nadaje się na tą funkcję ponieważ mam duże doświadczenie w odróżnianiu dobrych  graczy od tych ,którzy starają się w jakiś sposób oszukiwać, spędzam bardzo dużo czasu na forum.

Podanie napisane za zgodą LoLeX'a

Moje działania w ACT będą dotyczyć tylko CS:GO

Wg mnie jak najbardziej mógłbyś dołączyć do teamu pod warunkiem, że będziesz zajmować się całym działem - nie tylko sprawami CS:GO. O ile podział na [email protected] 1.6 i GO jest zrozumiały, o tyle w przypadku ACT na obecną chwilę nie szedłbym w tym kierunku. W strefie banów ciągle przeważają tematy związane z 1.6, a to, że często jesteś dostępny na forum można wykorzystać do tego, żeby nieco szybciej "załatwiać" najbardziej niecierpliwych graczy.

@Natalia, mimo wszystko - być w ACT dla jednego zgłoszenia na miesiąc to trochę lipa.

Tak jak mówi GYOC -  członek ACT nie może się zajmować tylko CS:GO albo tylko 1.6. Bardzo duża ilość zgłoszeń pochodzi z 1.6, natomiast screeny są dostępne tylko w 1.6, ale to chyba już wiesz. Pomimo tego, uważam że warto dać ci szansę, jesteś doświadczony, moim zdaniem podołasz.

A ja uważam, że CS:GO często jest olewane przez aktualne ACT i przyda się im ktoś do pomocy, szczególnie w tej kwestii. Dla Tax'a nie będzie problemem sprawdzenie demka, czy ocenienie dziwnych sytuacji na arenie etc. Mimo wszystko uważam, że przyda się dodatkowa para rąk. 
Ostatnio sam Scorpion musiał oglądać demo, które leżało dzień a gracz się denerwował, że tyle czeka. 
Jestem na tak, bo aktualne zgłoszenia do 1.6 to są spiny o fake ze zbanownym IP i wystarczy zresetować modem. 

@@Glykypikron i to,ze Scorpion sprawdzil demo jest takim argumentem by range otrzymala osoba,ktora nie bedzie zajmowac sie tematami z 1.6 ?

Global aktualnie jest zjadany przez 1.6 liczba zgloszen/odwolan zapewne w przyszlosci sie to zmieni i wtedy beda potrzebne takie osoby na te stanowisko ale w chwili obecnej nie widze takiej potrzeby.

#

z czego wnioskujesz,ze nie mam pojecia kiedy demo wygasnie ? dalem mu odpowiedz,ze link nie dziala i nie zostanie zgloszenie rozpatrzone.

wroce do tematu zmiany mapy bo widze,ze lubisz wyciagac z kosza sprawy,ktore uwazalem za zakonczone ;w momencie gdy zmienila sie mapa wyszlo z 50% graczy jak nie lepiej i zaczeli wypytywac czy jest admin to zrobilem na ich prosbe glosowanie na zmiane mapy,ale trafil sie jeden gracz,ktory wczesniej mi podpadl glupimi odzywkami i wylecial a jego kolezka widocznie lubi wchodzic w posladki opiekuna i polecial zlozyc skarge..poinformowalas mnie bym nie zmienial map na prosbe graczy i sie tego trzymam to nie rozumiem po co wracac do tematu ;)

a co ty kurwa chcesz mi tutaj przedstwic inne wersje ?? przypomnij bo jestem ciekaw co tam wymyslisz ciekawego,nie jestem pierwszym lepszym co zmienia sobie mapy jak pasuje ( kolo chuja mi lata na jakiej mapie gram ) wiec nie pierdol mi tu glupot bo wlasnie takie insynuacje powoduja u mnie zlosc 

Edytowano przez previous

To jest jeden z wielu argumentów.. Jedno z demek prawie dwa tygodnie.. A Ty będąc ACT nie znasz nawet zasad dotyczących GO.TV http://ganjaskill.eu/topic/53851-haker-awp/#entry226166 
Trudno się dowiedzieć, że demka są do tygodnia zapisywane? 
Na prawdę nie potrzebujecie pomocy? Skoro jesteści tacy zarobieni 1.6 ? 
http://ganjaskill.eu/topic/53056-cheater-na-serwerze-arenka-1-vs-1-csgo-v2/ 
Nie zaprzeczaj sam sobie. 
Pomoc wam się przyda, ale jeżeli robicie aż taki z tego problem - to najlepiej nikogo nie przyjmować.. 
Ty od czasu do czasu grasz na serwerach, dodatkowo nie znasz panujących na nich zasad (zmieniasz sobie  mapę, mimo że jest to zabronione)  - TaX ma multi admina, ale sprawdziłby się też jako ACT w tym przypadku. Wolałabym kogoś kogo te serwery interesują, bo zaczynamy się własnie w tym kierunku rozwijać. 

Serio? A mam Ci przypomnieć dlaczego zmieniłeś te mapę? Bo na pewno nie był tego taki powód.. 
Pokazuje Ci grzecznie, ze sam sobie zaprzeczasz, nie interesujesz sie CS.GO i na jego temat nie masz bladego pojecia.. 

Też jestem na TAK z tego co wiem to reszta ekipy ACT mało co gra GO a TAX siedzi tam bez przerwy, do tego ma duże doświadczenie.

Jestem na TAK.

Niektóre zgłoszenia z cs go leżą i czasem czekają po kilka dni.

TaX jest ogarnięty, siedzi w cs go już od bardzo długiego czasu.

Podanie przyjęte. Masz duże doświadczenie w cs:go a tego akurat potrzebujemy. Zgłoś się do mnie. 

[Dodano: 23 wrzesień 2017 - 20:50]
podanie_przyjete.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Zapoznaj się z:

Regulaminy

Grupa Steam

FanPage

Polecani:

CSSetti.pl

Pukawka.pl

MasterCS.pl